atelier KIRKE

SPECIÁLNÍ POUKAZ

Přinášíme Vám možnost u nás zakoupit poukaz jako dárek. Udělejte radost svým blízkým a překvapte je originálním dárkem!

Poukaz

Atelier KIRKÉ obléká skupinu Mandrage

Skupina Mandrage spolupracuje a obléká se do kostýmů od módní návrhářky Kateřiny Líblové.

fotografie skupiny Mandrage

Atelier KIRKÉ obléká agenta Provokatéta

Přinášíme několik unikátních fotek agenta Provokatéta

fotografie agenta Provokatéta fotografie agenta Provokatéta fotografie agenta Provokatéta

Křest alba a extravagantní show v Andělu

Jste zváni na křest nového alba IL COLORI: JSEM AGENT PROVOKATÉR! 12.3.2013 v Andělu.

Bude se na co těšit - guest večera Martin Evžen Kyšperský (frontman skupiny Květy) a návrhářka Kateřina Líblová s extravagantní show svého ateliéru Kirké, který obléká agenta Provokatéra!

V Plzni proběhla už popáté kadeřnická show ROCK ANGELS

Už popáté se v Plzni konala největší kadeřnická show ROCK ANGELS. Letos proběhla v pátek 9. listopadu v plzeňském klubu Alfa. Šlo o parádní večer, kde byla k vidění nejen show kadeřníků.

Zaplněná Alfa se v pátek večer opravdu bavila. Show, kterou přichystala Romana Topinková a její kadeřnický salon Matrix, byla skvělá. Ne všechny extravagantní účesy se sice hodí v pondělí do práce, obdiv si ale právem zasloužily.

Nechyběla módní přehlídka od návrhářky Kateřiny Líblové, a to nejen s modelkami ´vylepšenými´bodypaintingem, ale i modely. Vypracovaná těla mužských manekýnů nadchla hlavně přítomné dámy.

fotografie z přehlídky Rockangels 2012

Svatební show na zámku Trója

Dne 3. listopadu 2012 proběhla svatební show na zámku Trója. Vrcholem večera byla přehlídka šesti módních návrhářů.

Kateřina Líblová se této akce zúčastnila s pěti velkými róbami.

fotografie ze svatební schow na zámku Trója

Plzeň má nový luxusní music club Pantheon a jeho otevření bylo přehlídkou celebrit i šatů od návrhářky Kateřiny Líblové!

Ze slavnostního otevření jednoho z nejexkluzivnějších music clubů v Česku se stala dokonalá fashion akce. Klub Pantheon se otevíral v západočeské metropoli v Plzni a celebrity na něj oblékla první dáma české dekadence plzeňská módní návrhářka Kateřina Líblová.

Po setmění se v pátek, 7. září, do nově otevřeného plzeňského Pantheonu začali slétat světoví DJs, celebrity a krásné tanečnice, ale i sami andělé. Večerem provázela moderátorka Gábina Partyšová, která celý večer rozdávala úsměvy nejen na pódiu, ale i mimo něj. Své dokonalé míry předvedly v modelech první dámy české dekadence Kateřiny Líblové modelka Andrea Verešová, Česká Miss 2012 Jitka Válková, Česká Miss 2008 Eliška Bučková, Česká Miss World 2012 Linda Bartošová, Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová a vypracovanými těly se pochlubili Muž roku 2010 Jan Hájek a fotbalisté FC Viktoria Plzeň Pavel Horváth, Václav Procházka a Marián Čišovský.

Asi největší zájem vzbudila moderátorka Gábina Partyšová (34), která měla po celý večer na sobě sexy černobílé šaty a stejně barevné boty s mašličkami, obojí z dílny módní návrhářky Kateřiny Líblové.

fotografie Gábiny Partyšové

Kalendář MATRIX 2013 a spolupráce návrhářky Kateřiny Líblové

Markéta Soviarová obsadila květnovou stranu kalendáře MATRIX 2013 ve spolupráci s Kadeřnickým salónem Matrix Romany Topinkové Plzeň a Ateliérem KIRKÉ

fotografie modelky na měsíc květen

Andrea Verešová nafotila kalendář pro plzeňský ProCeram

Jmenuje se MYSTIC ANDREA 2012, přesto jde o kalendář plzeňské firmy ProCeram prodávající obklady a dlažby. Koupelny byste ale v kalendáři hledali marně. Zato modelka Andrea Verešová se v kalendáři prezentuje jako krásná, tajemná, svůdná, něžná i smyslná, zkrátka mystická Andrea Verešová.

V bílé, černé, červené, s odkrytým zadečkem sedící ležérně u harfy nebo naopak zahalená od hlavy až k patě, takové jsou fotky modelky, na nichž Andrea Verešová jakoby ukazovala nejen rozmanitost ženské krásy, ale i různorodost trendů.

Pro tajemné a mystické fotografie se nemuselo jezdit daleko. Fotilo se v posledních dnech babího léta v prostorách loveckého zámku Kozel. O tom, že je Andrea Verešová profesionálka, přesvědčila celý tým. Na focení přijížděla časně ráno jako první.

Fotky jsou dílem známého fotografa Jana Tůmy. Kalendář vznikl dále pod taktovkou stylisty Stana Steinera, módní návrhářky Kateřiny Líblové, maskérek Štěpánky Podroužkové, Zuzany Machalové a kameramana Martina Homana. A modelka si svůj tým chválila. „Šaty byly opravdu nádherné. Extravagantní róby návrhářky Kateřiny Líblové. Její tvůrčí potenciál je neskutečný. Unikátní prostory zámku Kozel dokonale dokreslily tajemnost a kouzlo celého kalendáře. Měla jsem skvělý tým, který pracoval od rána do noci, abyste se měli na co těšit," vzpomíná Andrea na focení.

A jaký měsíc z roku má modelka nejraději? "Zbožňuji dramatický červenec, nyní mě nejvíce ale baví přirozená lehkost a svůdnost května…ale upřímně se nyní nejvíce těším na letošní prosinec, na Vánoce s dětmi a manželem.“

celý kalendář k nahlédnutí zde

Kalendář ProCeram 2012 MYSTIC ANDREA XII

Rádi bychom vám ukázali backstage fotografie, ze kterých jistě okamžitě poznáte, že tváří kalendáře pro firmu ProCeram bude Andrea Verešová.

Focení proběhlo začátkem října, ve dnech nádherného „babího léta“, v interiérech a exteriérech západočeského zámku Kozel.

Nejen díky přízni počasí se podařilo propojit nadčasovou architekturu, mystickou ženskou krásu a extravagantní módu návrhářky Kateřiny Líblové.

Za skvělým výsledkem zejména stojí profesionální práce fotografa Jana Tůmy, báječného stylisty Stana Steinera, Zuzany Machalové a Štěpánky Podroužkové (hair and make up).

Dvanáct vybraných fotografií, které vám velmi brzo v našich webových novinkách ukážeme, ale i samotný název kalendáře MYSTIC ANDREA XII, nesou pečeť fotografa Jana Tůmy, kterému se podařilo ukázat Andreu opět jinak, než ji známe. Jako ženu mnoha tváří, mystickou a samozřejmě jako vždy nádhernou.

backstage fotografie A. Verešové backstage fotografie A. Verešové backstage fotografie A. Verešové